ES projektai

"OV Labels" įrangos atnaujinimas, diegiant technologines ekoinovacijas"

2021 metų vasario 04 dieną Lietuvos verslo paramos agentūra ir UAB „OV Labels“ pasirašė projekto OV Labels" įrangos atnaujinimas, diegiant technologines ekoinovacijas finansavimo ir administravimo sutartį tikslu efektyvinti, modernizuoti ir plėsti esamą įmonės veiklą.

UAB „OV Labels“ Projektu numato įsigyti naują ekologišką, inovatyvią lipnių spalvotų etikečių ir skaitmeninės spaudos mašiną, reikalingą efektyviam, moderniam ir plataus spektro paslaugų spaudos darbui užtikrinti. Taip pat bus įsigyjamas lipnių spalvotų etikečių rulonų ištiesinimo, išvyniojimo ir susukimo įrenginys bei ruloninės lipnių etikečių spaudos gaminių užbaigimo, t.y.  iškirtimo, išpjovimo, padengimo šaltu laminavimu bei susukimo į rulonus.  Naujieji įrengimai užtikrins efektyvų ir ekoinovatyvų gamybinį procesą - dėl to bus gauta konkurencinga galutinio gaminio kaina, ženkliai išaugs įmonės darbo našumas. Numatomi įsigyti įrenginiai bus inovatyvūs įmonės mastu bei leis iš esmės pakeisti / padaryti efektyvesnį gamybos procesą. Projektas leis užtikrinti įmonės ilgalaikį augimą.

Projekto vertė sudarys 136.092,00 + PVM eurų, iš jų 60.791,40 Eur Europos Sanglaudos fondo lėšos.

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga – 2021-07-31.

 


Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė

UAB „OV Labels“ savo veikloje diegia E. komercijos sprendimus ES struktūrinių fondų pagalba.

Inicijuojamo projekto tikslas - diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu, siekiant padidinti pajamų augimą.
Projektu bus kuriamas ir diegiamas integralus klientų savitarnos sprendimas. Tai yra per savitarną atėjusių užsakymų valdymo sprendimas, kuris bus integruojamas su įmonėje naudojama buhalterinės apskaitos programa.
Projektas įgyvendinamas pagal priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 E. komercijos modelis COVID-19.
Tinkamos finansuoti išlaidos – 36 000,00 Eur
Finansavimo suma – 27 000,00 Eur.

Projekto bus įgyvendinamas iki 2023 vasario 24 d.